Güven Halı, koltuk, kilim, battaniye yıkama

Telefon No:

0533 791 2 444 - 0533 791 6 444

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cmt: 7.00 - 20:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, Malatya da halı ve koltuk yıkama üzerine faaliyet göstermektedir. Halı yıkama, kilim yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama gibi muhtelif konularda hizmet vermekteyiz. Ayrıca yerine yıkama hizmetimizle talebiniz halinde koltuklarınızın bulunduğu mekanda yıkanmasını sağlıyoruz.

Firmamız, titiz çalışma anlayışı ile halı, koltuklarınızı kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak yıkamakta ve sağlıklı, hijyenik ve güvenle kullanabileceğiniz şekilde sizlere teslim etmektedir. Modern halı yıkama, sıkma ve kurutma makinalarımız ile halılarınız özenli bir şekilde temizlenmekte ve kurutulup ambalajlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Ücretsiz servisimiz vasıtası ile Malatya'nın tüm semtlerinden halılarınız adresinizden alınmakta ve yıkama işlemi sonrası adresinize teslim edilmektedir.

Firmamız, halı yıkama işlemlerinde alanında tanınan ERA 111 halı yıkama şampuanlarını kullanmaktadır. Antibakteriyel temizlik malzemeleri sayesinde halılarınız için güçlü ve etkin bir temizlik sağlamakta, halılarınızı güvenle kullanabilmenizi amaçlamaktayız.

Uzman ve deneyimli kadromuz, konutlar, işyerleri, ofisler, oteller, kurum ve kuruluş binaları vb. tüm mekanlar için halı yıkama, kilim yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama işleriniz için ideal çözümler sunmaktadır.

Halı ve koltuk valanında yetkin ve uzman bir firma arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.

Diğer Sayfalar